İçeriğe geç
Reklamlar

Çiçekler ile süslenmelidir kadının saçları..

Kadınlar en çok saçlarına değer verir. En çok.

O yüzden çiçekler ile süslenmelidir kadının saçları.

Ve sevdiği adamın parmak uçlarında dolaşmalı, kadının saçları.

Bazen de, biter her şey 🙂
Burası önemli.. İleride anlayacaksınız.

Reklamlar

4 Yorumlar »

  • Yine her zaman ki soru 🙂 Aslında genel olarak çok pozitifim, karamsar bir kişiliğim yok. Bazen içimden böyle biri çıkıyor onu da “yaşanamayan mutluluklar” olarak adlandırabiliriz. İnsanın içinde ukte kalması. O burukluk var sadece. Onun haricinde büyük travmalarım hiç olmadı. Her insanın yaşadığı gibi. Sadece benim bakış açım daha farklı insanlara göre. Daha derin. En ufak olayda bile bir anlam çıkarabiliyorum. Öyle üzüldüysem de çabuk toparlandım. Bu konuda çok iyiyim. Psikokojiyi yönetme konusunda. Yani aslında okuduğunuz kişi ile yaşayan kişi arasında uçurum gibi fark var. 🙂 Okuduğunuz ve hayatınızın bir kısmından buraya zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum.. Sağlıcakla efendim.

   Beğen

   • Genel değildi sorum, gerçekten bu iki satırın hikayesini merak ettim.
    Fakat yazan başkasıysa bilemem, hayatınızda hep mi yaşanamayan mutluluklar var ya da şöyle bakalım, neden olduğu gibi yazmiyorsunuz.
    /rica ederim, keyifle okuyorum.

    Liked by 1 kişi

   • Buradaki her cümle bana ait 🙂 Bende yorum gördüğümde mutlu oluyorum bir nevi karşılık oluyor yazdıklarıma. Aslında boşverin, eğer direk söylenirse hikaye basitleşir. Nasıl derdinizi birine anlattığınızda aman boşver lafını duyarsınız ya tıpkı onun gibi. Oysa edebiyat yeni bir dünya kurar. Yoktan var eder. Yazdıklarım belki bugüne aittir, belki düne. Bilemeyiz. Ki ben bile hangi satırın hangi güne ait olduğunu unutuyorum. Ben ki kendi hayat hikayemi sorsalar yine anlatamayacak kadar hatırlamam. Sadece şunu demeliyim. Ben bu hayatta hele ki bu yazma konusunda kendimi şanslı hissediyorum. Yeri ve zamanı var her şeyin. Sabretmek gerek. Ki şunu söylemeden gidemeyeceğim. Anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum. Ben size bunun fazlasını hissettiriyorum. Önemli olan da bu. Çünkü iki kelime herkes eder ama kimse duyguyu yaklayamaz. Ki karşı tarafın anlaması için aynı duygudan geçmesi gereklidir. Aynıyız bu yüzden. Yani beni çözmek o kadar zor değil 🙂 Bırakın hayatı sade yaşayıp, cümlelerde derinleştirelim. İyi geceler dilerim..

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: